Screenshot

Takvim’in mobil uygulaması ile son dakika haberleri anında cebinizde. Türkiye’nin en renkli yazarlarını okuyabilir, gündemden ekonomiye, spordan magazine, astrolojiden, sağlığa birçok kategoriyi takip edebilirsiniz.

Takvim Mobil uygulamasında neler var?

* Bugünkü Takvim ile gazete içeriklerini kendi sayfasından takip edebilir, Takvim’in güçlü yazar kadrosu ile köşe yazılarına ulaşabilirsiniz.
* Bir parmak hareketi ile manşetler arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. İstediğin zaman yazı boyutunu değiştirebilirsiniz.
* Gündem ile ilgili son dakika gelişmelerini takip edebilir, yorum yazabilirsiniz.
* Spor dünyasındaki gelişmeleri takip edebilir, futboldan basketbola, voleyboldan otomobil sporlarına farklı kategorilere ulaşabilirsiniz.
* Teknoloji kategorisinde yeni çıkan ürünler ve gelişmeleri anında öğrenebilirsiniz.
* Magazin kategorisinde merak ettiğiniz tüm magazin gelişmelerini takip edebilir, gelişmeler ile ilgili fotoğrafları görüntüleyebilirsiniz.
* Son dakika gelişmelerini anlık bildirimler ile tam zamanında öğrenebilirsiniz.
* Türkiye' de ve dünyada yaşanan ekonomik gelişmeleri takip edebilir, Memurlar kategorisiyle çalışan ya da emekliler için tüm haberleri tek dokunuşla öğrenebilirsiniz.
* Takvim’in birbirinden renkli galerilerine erişebilirsiniz.
* Takvim Web TV ile gündem, yaşam, spor, dünya, ATV’nin en çok izlenen dizilerine ve eğlenceli videolara ulaşabilirsiniz.
* Canlı Yayın kategorisinden ATV, AHaber, ASpor, ANews, A2, Minika Go, Minika Çocuk kanallarımızı 7/24 canlı olarak cebinizden izleyebilirsiniz.
* Türkiye ve Avrupa liglerinden güncel puan durumları, fikstürler ve canlı skorlar Takvim spor kategorisindeki Canlı Skor sayfasında. Canlı ekranla oynanan futbol maçlarını cebinizden ücretsiz takip edebilirsiniz.
* Ziraat Türkiye Kupası kategorisinde tüm maçların özet görüntülerine ulaşır, golleri izleyebilirsiniz.
* Namaz Vakti ile istediğiniz konumda namaz vakitlerini her an takip edebilir, Hava Durumu ile istediğiniz konumun güncel ve gelecek hava durumunu öğrenebilirsiniz.
* Oyun sayfasıyla birbirinden eğlenceli online oyunlarla vakit geçirebilirsiniz.
*Yemek tarifleri sayfamızla bugün ne pişireceğim derdine son verebilir, birbirinden lezzetli günlük yemek tariflerimizi takip edebilirsiniz.

Gündem, ekonomi, spor, magazin, teknoloji, astroloji ve diğer tüm gelişmeler Takvim ücretsiz uygulaması ile yanınızda. En doğru, en güvenilir habercilik anlayışı ile Takvim, Türkiye ve dünyada yaşanan son dakika gelişmelerinden yazar yazılarına, magazin ve spordan çalışan ve emekli her kesimin vazgeçemeyeceği geniş bir haber içeriği sunan Takvim Mobil uygulaması ile haber okumak ve gündem ile ilgili gelişmeleri takip etmek bir ayrıcalık.

Takvim Mobil uygulamasındaki “Bize Ulaşın”dan tek bir dokunuşla soru, görüş ve önerilerini anında gönderebilirsiniz.

Takvim.com.tr

Genç, dinamik, canlı habercilik anlayışıyla, 1994 yılından beri yayınlanan, “Türkiye’nin gerçek gündemiyle her zaman halkın ve haklının yanında olma’’ ilkesini benimseyen Takvim Gazetesi’nin dijital yüzü takvim.com.tr, siyaset, ekonomi, spor, magazin, yaşam, dünya kategorilerindeki en sıcak ve güncel haberleri, kendine has özgün habercilik anlayışla okuyucularına sunuyor. takvim.com.tr, zengin içerikleri, foto haber ve videolarıyla kendi alanında bir fark oluşturuyor. 2004’ten beri herkesin kendisini ilgilendiren konuları bulabileceği takvim.com.tr, Memurlar sayfası ile çalışanların sesi, emeklileri ilgilendiren gelişmelerin de en güvenilir adresi olarak Türkiye’nin en iyi haber siteleri arasındaki yerini koruyor.
With Calendar's mobile app you can instantly get the latest news in your pocket. You can read the authors of Turkey's most colorful, the economy of the agenda, from sports magazine, astrology, health can follow many categories.

What's in the Calendar Mobile app?

* Today's Calendar, you can follow the contents of the newspaper on their own page, Calendar's powerful writers can reach the column with the staff.
* You can easily switch between the cuffs with a finger movement. You can change the font size at any time.
* You can follow the last minute developments about Gündem and write comments.
* You can follow the developments in the world of sports, you can reach different categories from football to basketball, volleyball to automobile sports.
* You can learn new products and developments in technology category instantly.
* You can follow all the magazine developments you are interested in the magazine category and view the photos about the developments.
* You can learn last-minute developments right on time with instant notifications.
* Turkey and is able to follow economic developments in the world, all the news for employees or retirees with a single touch you can learn Officers category.
* You can access the colorful galleries of the calendar.
* Calendar With Web TV you can access the agenda, life, sports, world, ATV's most watched series and fun videos.
* Live broadcasting from the category of ATV, AHaber, ASpor, ANews, A2, Minika Go, Minika children can watch live 24/7 live from your pocket.
* Current standings in Turkey and European leagues, fixtures and live scores in the sports category in the Calendar Live Scores page. You can watch live football matches played free of charge.
* Agriculture, Turkey Cup match summary of all images reached the category of, you can watch the highlights.
* Prayer times, you can follow the prayer times at any time with the desired location, you can learn the current and future weather with the desired location.
* With the game page you can have fun with online games.
* Our cookbook page, what to cook today, you can end the problem, you can follow our delicious daily recipes.

Agenda, economy, sports, magazines, technology, astrology and all other developments with you with Calendar free app. The most accurate, Calendar with the most reliable news reporting style, Turkey and the post-author of last-minute developments in the world, magazines and sports from employees and retirees read the news with the Calendar mobile app offers a wide range of news content indispensable in every sector and a privilege to follow developments related to the agenda.

You can send questions, comments and suggestions instantly with a single tap of the anında Contact Us Takvim in the Calendar Mobile app.

Takvim.com.t is

Young, dynamic, lively journalism, published since 1994, "Turkey's real agenda with always be with the people and the right 'policy digital face of the adopting Calendar Newspaper takvim.com.t politics, economy, sports, magazine, life, the world 's hottest and current news in the categories, with its unique original news reporting offers readers. calendar.com.tr makes a difference in its field with its rich content, photo news and videos. Since 2004, the takvim.com.t everyone can find topics that interest him, the sound of running with officers page maintains its place among the most trusted name in news sites as Turkey's best developments concerning retirees.
From version Takvim, Son dakika haberleri, Gündem, Gazete 7.440:

- Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri yapıldı

Son Dakika - Son Dakika Haberleri - Son Haberler

Breaking news, breaking news and the latest news at SonDakika.com.

HABERTURK

Haberturk News app – Latest News

AKŞAM – Son dakika haberler

aksam.com.t application with breaking news of the first to get your news

Güncel Haberler - Son Dakika, Gündem

Latest developments from the most visited news sources ...

Gazeteler

New way of reading newspapers. Download now!

Doğruhaber Gazetesi

Doğruhab Newspaper Official Practice New Ideas And Permanent

Veryansın TV

We are always with you with Veryansıntv.com Official Mobile Application.

Haber Cepte

Current news at your fingertips at click speed

Fanatik eGazete

Turkey's real sports newspaper

Posta eGazete

Turkey's most popular newspaper

E-gazete: Günlük Gazete Keyfi

Hurriyet newspaper renewed the e-face, you get used to always be with newspaper experience

Star Gazetesi

Turkey and the developments in the world followed the Star.

TRT Haber

TRT News - Turkey's news source

FİKRİYAT – Gündem, İslam, Düşünce, Kültür Sanat

Authors, academy, Islam, literature, Quran, Meal, Tafsir, Ottoman

FOTOMAÇ–Son dakika spor haberleri, maç sonuçları

Live scores, last minute sports news and transfer events.

En Son Haber - Güncel Haberler

Ensonhaber.com'un tüm dinamizmini Android'de de yaşamanız için geliştirildi.

Hürriyet – Son Dakika Haber, Gündem ve Yazarlar

Download the free app for the latest news Hurriyet now.

A HABER

Follow live broadcast, breaking news on A Haber

Haberler.com - Haber | Son Dakika | Haberler

Haber.com - News and breaking news, local and world news.

Sabah

Sabah provides you breaking news and newspaper articles on your phone and tablet