Screenshot

LGS Konu Takibi ve Widget PRO

Öncelikle hoş ve basit bir arayüze sahip olan uygulamamız sizi yormadan, temel işlevler sunmaya çalışmaktadır. Uygulama internet olmadan çevrimdışı olarak kullanılabilmektedir. LGS Konu Takibi ve Sayaç uygulamasındaki verileriniz bu uygulamaya doğrudan taşınamamaktadır.

Soru Bankası,
Konu konu seçilmiş sınava yönelik 4000 soru sayesinde kendi yeterlilik seviyenizi test edebilir, sınava daha iyi hazırlanabilirsiniz.

Günlük Hedefler,
Bu bölüm ile birlikte artık günlük hedefler belirleyip, bu hedeflerin takibini yapabilirsiniz. Gün gün ve ders ders kaç soru çözdüğünüzü görebilirsiniz.

Konu Takibi,
Uygulama sayesinde LGS'de çıkacak tüm konuları başlıklar halinde görebilir ve sınava çalışmanız gereken konulara çalışıp, çıkmayacak konularla zaman kaybetmezsiniz. Uygulamamız olası sistem değişikliklerine karşı teyakkuzda olup, sürekli güncel tutulmaktadır. Çalıştığınız konuları, soldaki kutucuklara tıklayarak kaydedebilirsiniz.

Kalan Gün Widgetları,
7 çeşit birbirinden farklı widgetlar ile sınava kaç gün kaldığını uygulamaya girmeden telefonunuzun ana ekranından görebilirsiniz.

Motive Edici Günün Sözü,
Her güne özel sizi motive edecek, özenle seçilmiş söz de anasayfada yer almaktadır.

Video Önerisi,
Her hafta stres yönetimi, sınav ve deneme çözme taktikleri, ders çalışma yöntemleri gibi video önerileri de uygulamada yer almaktadır.

Soru Takibi,
Soru takibi sayesinde kaç soru çözdüğünüzü kaydedebilir, çözdüğünüz soru sayılarını konu ve ders bazında görebilirsiniz.

Net Hesaplama,
Net hesaplama sayesinde, yaptığınız denemeleri netleri ve tarihleri ile birlikte kaydedip, ne kadar gelişim sağladığınızı görebilirsiniz.

Genel Durum,
Genel durum kısmından toplamda hangi dersten ne kadar soru çözüp, konuların kaç tanesini bitirdiğinizi kolaylıkla öğrenip durumunuzu değerlendirebilirsiniz.

LGS Sayacı,
Ana ekranda sınava ne kadar süre kaldığını gün, saat, dakika ve saniye cinsinden görebilirsiniz.

Genel Bilgiler,
LGS hakkında merak edilen sorular ve cevapları bu bölümde yer almaktadır. Bu bölüm sayesinde aklınızda kalan soru işaretleri giderilecektir.

Görüş Bildir,
Uygulamamız yeni bir uygulama olup sizin de önerileriniz ışığında gelişime açıktır. Ana ekranda bulunan "Görüş Bildir" görseline tıklayarak bize e-posta atabilir. Görüş ve önerilerinizi bildirerek uygulamamızı geliştirmemize yardımcı olabilirsiniz.

Puan Hesapla,
Bu bölüm sayesinde deneme puanlarınızı hesaplayıp kaydedebilirsiniz.
LGS Subject Tracking and Widget PRO

First of all, our application, which has a nice and simple interface, tries to offer basic functions without tiring you. The application can be used offline without internet. Your data in LGS Subject Tracking and Counter application cannot be moved directly to this application.

Question bank,
You can test your own proficiency level and prepare for the exam better thanks to 4000 questions for the selected subject.

Daily Goals,
With this section, you can now set daily targets and follow these targets. You can see how many questions you solved day by day and lesson.

Subject Tracking,
Thanks to the application, you can see all the topics that will appear on LGS in titles, and you will not lose time with the topics that you will need to study for and do not come up with. Our application is vigilant against possible system changes and is always kept up to date. You can save the topics you are working on by clicking the boxes on the left.

Remaining Day Widgets,
With 7 different widgets, you can see how many days you have left before the application on your phone's home screen.

The Word of the Motivational Day,
Carefully selected words that will motivate you for every day are also on the homepage.

Video Suggestion,
Video suggestions such as stress management, exam and trial-solving tactics, course study methods are also included in the application every week.

Question Tracking,
Thanks to question tracking, you can record how many questions you have solved, and see the number of questions you have solved by subject and course.

Net Computing,
Thanks to the net calculation, you can record your trials with their net and dates and see how much progress you have made.

General situation,
From the general situation section, you can easily find out how many questions you have from which lesson in total, and how many of the subjects you have finished, and evaluate your situation.

LGS Counter,
You can see how much time is left in the exam on the main screen in days, hours, minutes and seconds.

General Information,
Wondering questions and answers about LGS can be found in this section. Thanks to this section, the question marks that you have in mind will be removed.

Give Feedback,
Our application is a new application and is open to development in the light of your suggestions. You can email us by clicking the "Give Feedback" image on the main screen. You can help us improve our application by giving your opinions and suggestions.

Calculate Points,
Thanks to this section, you can calculate and save your trial points.
From version LGS 2022 Konu Takibi ve Widget PRO 4500 Soru 11.1.20.18:

-LGS 2021 tarihi güncellendi.
-Uygulama genelinde iyileştirmeler yapıldı.