Screenshot

Oturduğunuz sitede , apartmanda , rezidansta veya işyerinizde aidat, doğalgaz, demirbaş ve yönetime olan borçlarınızı ödemek veya bunları yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Tüm ödemelerinizi ve siteniz ile ilgili tüm talep ve işlemlerinizi konsiyon üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında site yönetimi için büyük fayda ve kolaylık sağlayan konsiyon , aidat takiplerini , gecikme faizi takiplerini , hesap bakiyeleri ve ödeme takiplerini , site sakinlerine olan duyurular ve bildirimleri kolayca yapabileceği bir platformdur.

Türkiye'nin farklı illerinden binlerce sitenin , rezidansın , apartmanın , iş merkezlerinin tercih ettiği konut yönetim otomasyonumuz ile müşterilerimize 7/24 demeden hizmet veriyoruz. Çağrı merkezimize oluşturduğunuz taleplerinize anında çözüm getirerek sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözüyoruz. Bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz.
Paying or managing your dues to dues, natural gas, fixtures and management in your site, apartment, residence or workplace has never been easier! You can easily make all your payments and all your requests and transactions related to your site through Konsyon. In addition, it is a platform that provides great benefits and convenience for site management, dues follow-up, delay interest tracking, account balances and payment tracking, announcements and notifications to site residents.

Turkey's thousands of sites from different provinces of the residence, apartment, with a preferred residential automation and management of business centers, we serve our customers bunch 7/24. We solve your problems quickly by bringing instant solutions to your requests that you create in our call center. Thank you for trusting us.