Screenshot

Fajee Fal Uygulaması
Geleceğinizi hiç merak ettiniz mi? Eğer ettiyseniz Fajee fal uygulaması tam size göre! Fajee kahve falı uygulaması bünyesinde çalışan yetenekli ve gerçek falcılar sayesinde geleceğiniz hakkında bilgiler alabilir, merak ettiklerinizin cevabını alabilirsiniz.
Fajee Fal Uygulaması Özellikleri
Fajee fal uygulaması ile kahve falınız hakkında her şeyi öğrenebilir ve kafanızdaki soru işaretlerine cevap bulabilirsiniz. Fajee fal uygulamasının birçok farklı özellikleri ile ayrıcalıklı bir fal dünyasına merhaba diyebilirsiniz.
⦁ Faje fal uygulaması oldukça sade bir zemin üzerine tasarlanmış olup, basit bir kullanıma sahiptir. Beyaz zemin üzerinde siyah tonlarda normal puntolarda yazılar bulunmaktadır, bu zemin ve yazı tonlaması sayesinde fal yorumlarını okuma kolaylığı sağlanmaktadır.
⦁ Kategori kısımları mavi renkli olan Fajee fal uygulaması üzerinde beyaz tonlarda normal puntolarda yazılara sahiptir.
⦁ Uygulama da yer alan “Canlı Yorumlat” kısmı ile fallarınızı canlı bir şekilde yorumlatabilirsiniz.
⦁ Fajee kahve uygulamasında İngilizce dil desteği de bulunmaktadır.
Fajee uygulaması sadece geleceğiniz değil, geçmişte olan durumlarla ve o durum esnasında yaşanan duygular ve hislerle ilgili de bilgiler verir.
Faje Kahve Falı Uygulaması Nasıl Kullanılır?
Fajee kahve falı uygulaması oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Fajee kahve falı uygulamasının nasıl kullanıldığı aşağıdaki gibi listelenmiştir:
⦁ Uygulamayı telefonunuza yükleyip, açtıktan sonra ilk olarak uygulamaya üye olmanız gerekmektedir. Uygulamaya “Facebook, SMS, E – Posta” ile üye olabilirsiniz.
⦁ Üye olup, uygulamaya girdikten sonra karşınıza ilk olarak fal yorumcularının bulunduğu kısım karşınıza çıkmaktadır. Bu kısımdan falınızı yorumlatmak istediğinizi falcıyı seçebilir ve falınızı yorum için gönderebilirsiniz.
⦁ Fal yorumlatmak istediğiniz falcıya karar verdikten sonra falcı bilgilerinin olduğu kısımda “Yorumlat” seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Bu kısma tıkladıktan sonra karşınıza “Metin” ve “Canlı” seçenekleri çıkmaktadır. Eğer falınızı metin şeklinde yazılı olarak yorumlatmak istiyorsanız “Metin” seçeneğini seçmelisiniz, eğer falınızı “Canlı” bir şekilde sesli olarak yorumlatmak istiyorsanız da “Canlı” seçeneğini seçmelisiniz.
⦁ Falınızı nasıl yorumlatacağınıza karar verip, seçiminizi yaptıktan sonra falınızın fotoğraflarını sisteme yüklemeniz gerekmektedir. Bu noktada 4 adet görsel yükleme hakkınız bulunmaktadır. Falınızın fotoğraflarını yükledikten sonra alt kısımda yer alan metin kutucuğuna kendiniz hakkında detaylı bilgileri yazmanız gerekmektedir. Gerekli bilgileri yazdıktan sonra “Gönder” butonu ile falınızı yorum için gönderebilirsiniz.
⦁ Falcılar kısmında yer alan kişilerin üzerine tıkladığınız, falcıların profil fotoğraflarını, kaç kere fal yorumladıklarını, kendisine verilen puanları ve yapılan yorumları da ayrıca görebilirsiniz.
⦁ Sol üst köşede altınlarınız yer almaktadır. Altınlar falınızı yorumlatabilmek için oldukça gereklidir. Belirli ücretler karşılığında altın satın alabilir ya da reklamlar izleyerek altın kazanabilirsiniz.
⦁ Sağ üst köşede bilgilerinizin yer aldığı bölümde “Yorumcular” kısmından fal yorumcularını görebilirsiniz.
⦁ Yorumunu beğendiğiniz falcıları favorilere ekleyebilir ve daha sonrasında bu kişilere tekrardan fal baktırabilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz falcıları sağ üst köşede bilgilerinizin yer aldığı kısımda bulunan “Favori Yorumcular” kısmından görebilirsiniz.
⦁ Yorum için göndermiş olduğunuz fallarınızı yine sağ üst köşede bilgilerinizin yer aldığı kısımda bulunan “Bekleyen Yorumlar” kısmından görebilirsiniz.
⦁ Daha önceden baktırmış olduğunuz fallarınızın yorumlarına “Geçmiş Yorumlar” kısmından ulaşabilirsiniz.
⦁ “Profil Bilgilerim” kısmından isminiz, cinsiyetiniz, medeni haliniz ve doğum tarihiniz gibi bilgileri güncelleyebilirsiniz.
Fajee uygulaması sayesinde fallarınızı gönül rahatlığı ile yorumlatabilir ve hem geçmiş hem de geleceğiniz hakkında merak ettiklerinizi giderebilirsiniz.
Fajee Fortune Application
Have you ever wondered about your future? If you have, Fajee fortune telling app is for you! Thanks to the talented and real fortune tellers working within the Fajee coffee fortune application, you can get information about your future and get the answers to your questions.
Fajee Fortune App Features
With the Fajee fortune-telling app, you can learn everything about your coffee fortune and find answers to your questions. You can say hello to a privileged fortune-telling world with many different features of the Fajee fortune-telling application.
⦁ Faje fortune-telling application is designed on a very plain background and has a simple use. There are writings in normal fonts in black tones on a white background, thanks to this background and the toning of the text, it is easy to read the fortune-telling comments.
⦁ Fajee fortune-telling application, whose category sections are blue, has texts in white tones in normal fonts.
⦁ With the "Live Interpretation" section in the application, you can interpret your fortunes live.
⦁ Fajee coffee application also has English language support.
The Fajee app not only gives you information about your future, but also about the past situations and the emotions and feelings experienced during that situation.
How to Use Faje Coffee Fortune Fortune Application?
Fajee coffee fortune application is very easy to use. How to use Fajee coffee fortune application is listed as follows:
⦁ After installing and opening the application on your phone, you must first be a member of the application. You can subscribe to the application with "Facebook, SMS, E - Mail".
⦁ After you become a member and enter the application, you first see the section with fortune-tellers. From this section, you can choose the fortune teller you want to interpret your fortune-telling and send your fortune-telling for interpretation.
⦁ After deciding on the fortune teller you want to interpret, you need to click on the "Interpretation" option in the section with the fortune teller information. After clicking on this part, you will see “Text” and “Live” options. If you want to have your fortune interpreted in text form, you should choose the "Text" option, if you want to have your fortune interpreted audibly in a "Live" way, you should choose the "Live" option.
⦁ After deciding how to interpret your fortune and making your choice, you need to upload your fortune-telling photos to the system. At this point, you have the right to upload 4 images. After you upload the photos of your fortune telling, you need to write detailed information about yourself in the text box at the bottom. After you have written the necessary information, you can send your fortune-telling for comment with the "Submit" button.
⦁ You can also see the profile photos of the fortune-tellers, the number of times they have interpreted fortune-telling, the points given to them and the comments made by clicking on the people in the fortune teller section.
⦁ Your gold is in the upper left corner. Golds are very necessary to interpret your fortune-telling. You can buy gold for certain fees or earn gold by watching ads.
⦁ You can see the fortune tellers from the "Commentators" section in the upper right corner, where your information is located.
⦁ You can add fortune-tellers whose comments you like to your favorites, and then have them read fortune-telling again. You can see the fortune tellers you have added to your favorites in the "Favorite Commentators" section in the upper right corner, where your information is located.
⦁ You can see your fortune-tellings you have sent for comments from the "Pending Comments" section in the upper right corner, where your information is located.
⦁ You can find the interpretations of your fortune-tellings that you have had before, in the "Past Comments" section.
⦁ You can update information such as your name, gender, marital status and date of birth from the “My Profile Information” section.
Thanks to the Fajee application, you can interpret your fortunes with peace of mind and get rid of what you wonder about both your past and your future.
From version Fajee - Görüntülü Falcılar 1.4.5:

Performans artırımı uygulandı.